Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

W minioną sobotę, w świetlicach działających w ramach Centrum Kultury Gminy Biskupice,  mieliśmy okazję gościć mieszkańców gminy Biskupice podczas Dni Otwartych.

W ramach spotkania, w naszych świetlicach pojawiły się spektakle: „Pippi Skarpetka”, przygody wesołej i zwariowanej dziewczynki obdarzonej nadludzką siłą oraz „Żółw i Zając” pełna humoru historia z zaskakującym morałem. Poza spektaklami zostały przygotowane interaktywne, pokazowe zajęcia tańca nowoczesnego, warsztaty i animacje.  W świetlicy w Łazanach mogliśmy dodatkowo posłuchać prezentacji słowno-muzycznej w wykonaniu Patrycji Kleczkiewicz.

Jak to przystało na Centrum Kultury Gminy Biskupice, w naszych świetlicach nie mogło zabraknąć warsztatów rękodzieła! A skoro spotkaliśmy się w pierwszą sobotę jesieni to postawiliśmy na iście jesienny element! W tym przypadku na warsztat wzięliśmy DYNIĘ, ale nie taką do końca prawdziwą… Zaprojektowaliśmy różnorodne prace, tworząc w ten sposób własną jesienną dekorację!

Podczas Dni Otwartych, wszyscy przybyli goście mogli zapoznać się z ofertą przygotowaną na rok kulturalny 2022/2023, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, balonowych zmagań i rodzinnego pląsania.

Dziękujemy za radosny, wspólnie spędzony czas i do zobaczenia!

https://www.ckbiskupice.pl/events/dni-otwarte-w-ck/

[Centrum Kultury Gminy Biskupice]

Przewiń do góry