Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Szanowni Mieszkańcy Gminy Biskupice, w nawiązaniu do wcześniejszego ogłoszenia dotyczącego rozpoczęcia zbierania informacji na temat zapotrzebowania na węgiel Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Biskupicach uprzejmie informuje, iż takie zapotrzebowanie należy zgłosić najpóźniej do dnia 18 listopada 2022r. (najbliższy piątek)! Zebranie informacji na temat zapotrzebowania na węgiel jest niezbędne w celu zapewnienia płynnej i sprawnej realizacji zadania jakim jest sprzedaż węgla po cenie preferencyjnej przez samorządy.

Jednocześnie informujemy, iż zgodnie z art. 5 ust 2. oraz art. 5 ust. 3 ustawy z dnia  27 października 2022r. o zakupie preferencyjnym paliwa stałego dla gospodarstw domowych

 „2. Gmina sprzedaje paliwo stałe w ramach zakupu preferencyjnego po cenie nie wyższej niż 2000 złotych brutto za tonę tego paliwa stałego.

3. Do ceny, o której mowa w ust. 2, nie wlicza się kosztów transportu paliwa stałego z miejsca składowania w gminie do gospodarstwa domowego.”

Przypominamy, zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem iż:

gospodarstwo domowe zlokalizowane na terenie gminy Biskupice, które zainteresowane jest kupnem węgla dystrybuowanego przez samorząd, może zgłosić zapotrzebowanie na konkretną ilość węgla.

Dane, które należy przekazać, to imię i nazwisko, adres zamieszkania, rodzaj węgla oraz ilość potrzebnych ton. Zgłoszenia są przyjmowane osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Biskupicach, drogą mailową: oraz telefonicznie pod numerami telefonów 12 284-09-23, 12 250-77-97, 12 250-65-11.

Przewiń do góry