Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Tegoroczna edycja Małopolska Lokalnie dobiega końca. Teraz czas na ruch internautów – zagłosuj, wybierz najlepszą Twoim zdaniem inicjatywę lokalną. Głosowanie trwa od 14 do 27 listopada do godziny 12.00. Każdego dnia można oddać 1 głos.

Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych wraz ze Starostą Powiatu Wielickiego zapraszają mieszkańców do udziału w konkursie "Mamy FIO-ła na Małopolskę", czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach Małopolska Lokalnie. W roku 2022 zrealizowano 89 inicjatyw, z czego 1 na terenie gminy Biskupice. Doceńmy Grupę Nieformalną Polsko - Ukraińska Strefa Społeczna, która zrealizowała ciekawy projekt społeczny.

Realizator: Polsko - Ukraińska Strefa Społeczna,

  • : „Akademia Aktywności Polsko-Ukraińskiej”
    Projekt zakładał organizację lekcji języka polskiego dla osób przybyłych z Ukrainy do gminy Biskupice. Dodatkowo zrealizowano zajęcia dla maluszków, których rodzice i rodzeństwo uczestniczyli w lekcjach języka polskiego oraz zajęcia warsztatowo-animacyjne, które pozwoliły na spotkanie się rodzin z Ukrainy, integrację, wymianę kontaktów.
  • : https://malopolskalokalnie.pl/polsko-ukrainska-strefa-spoleczna/


Sponsorem nagrody głównej w wysokości 1500 zł dla najciekawszej małopolskiej inicjatywy wybranej przez internautów jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Aby wybrać najciekawszą inicjatywę wystarczy:

  1. wejść na stronę pod tym adresem 
  2. wybrać najciekawszą inicjatywę
  3. zagłosować,
  4. potwierdzić oddanie głosu klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie na maila.

UWAGA! Link może wylądować w spamie! Głosujący, przez cały okres trwania Konkursu, może głosować wiele razy na wybraną przez siebie Inicjatywę, z tym zastrzeżeniem, że nie więcej niż jeden głos dziennie z jednego urządzenia oraz z jednego adresu IP. Głosowanie trwa do 27 listopada do godziny 12.00.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej.  

Zapraszamy do obserwowania profilu Facebook   i udziału w wydarzeniu.

Gorąco zachęcamy do głosowania na projekty zrealizowane na terenie naszego powiatu.

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu NOWEFIO na lata 2021-2030, Komitet ds. Pożytku Publicznego. Projekt "Małopolska Lokalnie" dofinansowany jest ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego, Powiatu Wielickiego i Alexander Mann Solutions. Partner projektu: Województwo Małopolskie.

INFO Gmina 15.png

Przewiń do góry