Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Szanowni Państwo! Mamy przyjemność poinformować, że rozpoczął się nabór wniosków do XIV Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego. Nagroda ta na stałe wpisała się w kalendarz najważniejszych gospodarczych wydarzeń naszego regionu. Cyklicznie, od 2009 roku, w konkursie nagradzani są najlepsi przedsiębiorcy za wybitne zasługi na rzecz wspierania gospodarki i przedsiębiorczości. Z pewnością także tegoroczna edycja Nagrody będzie doskonałą okazją do uhonorowania najlepszych przedsiębiorców działających na terenie województwa małopolskiego.

Na gospodarczej mapie Małopolski samorząd gospodarczy i instytucje otoczenia biznesu zajmują istotne miejsce, odgrywając ważną rolę partnera i łącznika między władzami samorządowymi i przedsiębiorcami. Dlatego to właśnie do Państwa kieruję prośbę o promocję tej ważnej, gospodarczej inicjatywy. Serdecznie zachęcam również do składania wniosków w imieniu znanych Państwu, wyróżniających się firm. Poszukujemy liderów wśród mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw.

Regulamin Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego oraz wniosek o jej przyznanie znajduje się na stronie www.malopolskanagrodagospodarcza.pl. Nabór trwa do 30 czerwca br., a wręczenie nagród planowane jest podczas uroczystej gali Nagrody Gospodarczej Województwa Małopolskiego w 2023 roku. W załączeniu przesyłam plakat promujący inicjatywę, prosząc o jego zamieszczenie na Państwa stronach internetowych oraz tablicach informacyjnych w Państwa instytucjach. W przypadku pytań do Państwa dyspozycji pozostaje biuro konkursowe: Pani Dominika Brzezicka, Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki, adres e-mail: dominika.brzezicka@umwm.malopolska.pl, tel. 12 39 74 478.

 

 

a4 plakat.png

 

Przewiń do góry