Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Za nami dwa z trzech planowanych spotkań szkoleniowych z zakresu „Bezpieczeństwa i higieny pracy”. Cykl bezpłatnych szkoleń odbywa się w auli Urzędu gminy Biskupice.  Organizatorami są Wójt Gminy Biskupice – Renata Gawlik, Radna Gminy Biskupice – Kinga Dąbrowska oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

Do tej pory w zakresie podstawowych zasad bezpieczeństwa pracy a także postępowania i reagowania w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia, przeszkolonych zostało ponad 50 osób.   

Szkolenia skierowane są do pracodawców i pracowników. Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu pn. " Bezpieczeństwo i Higiena Pracy oraz pierwsza pomoc",  które zostało zaplanowane w dniu 7 czerwca 2023 roku w godz. 8.00-13.30 (aula UG Biskupice). Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem tel. 12 289 70 92.

 

Wójt Gminy Biskupice Zapraszamy chętnych pracodawców i pracowników na bezpłatne szkolenie z Bezpieczeństwa i Higieny Pracy organizowanego w Urzędzie Gminy Biskupice przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Terminy 18.052.png

Przewiń do góry