Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Blisko 200 przedszkolaków wzięło udział w VIII edycji Spartakiady. Milusińscy reprezentowali zarówno przedszkola jak i „oddziały zerowe” szkół  podstawowych z całego terenu gminy Biskupice. Impreza była prawdziwym sportowym świętem najmłodszych.

Organizatorzy – Szkoła Podstawowa w Łazanach– postarali się o to, by uczestnicy poczuli się bohaterami wielkiego sportowego wydarzenia, w którym wszyscy wspaniale się bawiąc zostali oczywiście zwycięzcami.

Przygotowano szereg ciekawych konkurencji, w których uczestnicy musieli wykazać się szybkością, dobrą koordynacją ruchową a także sprytem.  Wśród konkurencji znalazły się między innymi : bieg zwykły (dookoła pachołka i z powrotem);  wyścigi z piłką, rzut woreczkiem do ruchomego kosza, bieg przez hula-hop, skoki przez skakankę. Dzieci bawiły się wspaniale wśród zagrzewających ich do walki okrzyków,  w prawdziwie  sportowej atmosferze.

Na zakończenie wszyscy uczestnicy, z rąk Wójt Gminy Biskupice – Renaty Gawlik oraz Dyrektora Szkoły Podstawowej w Łazanach - Marcina Mańka otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Gminę Biskupice. Był to dzień pełen przygód i niezapomnianych przeżyć. Ten dzień z pewnością  na długo pozostanie w pamięci małych sportowców.

 

 

 

Przewiń do góry