Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Na ten moment uczniowie czekali z utęsknieniem. W piątek, 23 czerwca, zakończyli rok szkolny i rozpoczęli upragnione wakacje. We wszystkich placówkach odbyły się uroczyste akademie podczas których,  dziękowano uczniom, rodzicom,  nauczycielom oraz pracownikom oświaty za trud włożony w minione 10 miesięcy edukacji. Podsumowano  sukcesy, wręczono wyróżnienia a także pożegnano klasy 8.

Na zaproszenie społeczności szkolnej, ze Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Biskupicach, na akademie przybyli: Wójt Gminy Biskupice  - Renata Gawlik, Kierownik GZOS- Agnieszka Fliśnik oraz Radny Gminy Biskupice - Stanisław Świątko. Uczniowie ósmych klas wraz z młodszymi kolegami przygotowali interesującą  akademie, w której nie zabrakło utworów wykonywanych na żywo, tańców a także  humorystycznych podziękowań skierowanych do nauczycieli. Wychowawcy poszczególnych klas od IV- VIII wraz z dyrektorem – Krzysztofem Michałowiczem wręczyli uczniom "świadectwa z pasemkiem" oraz wyróżnienia za wybitne osiągnięcia edukacyjne.

Życzymy udanych wakacji wszystkim dzieciom, młodzieży, nauczycielom, dyrekcji i całej społeczności szkolnej. Bezpiecznego wypoczynku! Korzystajcie  z wakacji, podróżujcie, zwiedzajcie i wracajcie z uśmiechem  już 1 września!

 

Przewiń do góry