Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

 

ur.jpeg

 

Pracownicy Katedry Gospodarki Przestrzennej i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie prowadzą badania naukowe, w ramach których prowadzone są badania ankietowe dotyczące rozwoju strefy podmiejskiej Krakowa na terenie czternastu gmin ościennych. Zachęcamy do wypełnienia załączonej ankiety.

Poniższy kwestionariusz ankiety jest skierowany do  pełnoletnich mieszkańców gmin podkrakowskich. Celem prowadzonych badań jest rozpoznanie przemian wynikających z lokalizacji w strefie podmiejskiej Krakowa.  Licząc na Państwa życzliwość, z góry dziękujemy za udzielenie odpowiedzi na nasze pytania. Zapewniamy, że badanie jest anonimowe i wszystkie podane informacje posłużą jedynie do celów naukowo-badawczych i opracowania artykułów naukowych. Uzyskane wyniki badań zostaną zaprezentowane w zestawieniach zbiorowych.

Udział w badaniu ankietowym jest dobrowolny i wypełniając ankietę wyrażacie Państwo zgodę na wykorzystanie odpowiedzi do celów naukowych. Wypełnienie ankiety składającej się z 18 pytań zajmie maksymalnie 7 MINUT. 

 

ANKIETA https://forms.gle/k7G4DPF4m1pL6cga6 

 

Przewiń do góry