Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Wybory do Małopolskiej Izby Rolniczej – obwieszczenie komisji wyborczej

I. Na podstawie uchwały Wojewódzkiej Komisji Wyborczej Małopolskiej Izby Rolniczej nr 5/2023 z dnia 31 lipca 2023 r. w skład Okręgowej Komisji Wyborczej w Biskupicach weszły następujące osoby:

  1. Marcin Misiek
  2. Krzysztof Balicki
  3. Adam Jamka
  4. Stanisław Bryksy
  5. Danuta Nowak
  6. Monika Malarczyk
  7. Stanisław Rutka

II. Na podstawie wykazu okręgów wyborczych, utworzonych do przeprowadzenia wyborów do Rad Powiatowych Małopolskiej Izby Rolniczej, obszar Gminy Biskupice stanowi jednomandatowy okręg wyborczy nr 83, w powiecie wielickim. Siedziba Komisji Okręgowej nr 83 mieści się w Tomaszkowicach w budynku Urzędu Gminy Biskupice, pok. nr 25, II piętro.

III. Kandydatury na członków Rady Powiatowej Małopolskiej Izby Rolniczej przyjmowane będą w terminie do 4 września 2023 r. w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu Gminy Biskupice w pokoju nr 25, II piętro.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące organizacji i przygotowań do tegorocznych wyborów do samorządu rolniczego znajdują się na stronie internetowej Małopolskiej Izby Rolniczej w zakładce “Wybory do Izb Rolniczych 2023” (https://mir.krakow.pl/wybory).

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PDFObwieszczenie OKW Nr 83.pdf (1,09MB)
 

Przewiń do góry