Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

KAS.png

Mamy dużo udogodnień, które pozwalają „bezboleśnie” załatwić sprawy podatkowe. Profil Zaufany, e-Urząd Skarbowy to narzędzia ułatwiające życie. Jeżeli jednak potrzebujemy uzyskać zaświadczenie, potwierdzić profil zaufany, załatwić sprawy związane z podatkami majątkowymi, czy w zeznaniu podatkowym są błędy wymagające kontaktu z urzędnikiem, który wytłumaczy, jak je skorygować, niezbędna jest osobista wizyta w urzędzie skarbowym. Obecnie można to zrobić bez konieczności tracenia czasu.

Możemy zarezerwować czas urzędu przeznaczony tylko dla nas. W konkretnym, dla nas dogodnym terminie i o wybranej godzinie. Bez kolejki – nawet, gdy na Sali obsługi stoi ogonek do okienka.

Jak to zrobić?
Na stronie www.podatki.gov.pl lub https://wizyta.podatki.gov.pl/ w serwisie podatki.gov.pl, możemy zaplanować spotkanie z urzędnikiem 14 dni do przodu, w godzinach pracy urzędu za pomocą:

  • Internetu

Po wejściu na stronę trzeba zlokalizować urząd: wybrać województwo, wybrać urząd, określić temat
wizyty, a potem tylko zarezerwować termin i podać swoje dane. Potwierdzenie wizyty zostanie
przesłane na nasz adres e-mail.

  • Telefonu – w przypadku Urzędu Skarbowego w Wieliczce dzwoniąc pod numer:

12-279-86-00 lub 12-279-85-03 Urząd Skarbowy w Wieliczce jest czynny w poniedziałki w godzinach: 8.00 – 18.00 w pozostałe dni tygodnia w godzinach: 8.00 – 15.00.

Osoby umówione mają pierwszeństwo przed innymi klientami urzędu. To wszystko. Pozostaje mi jedynie życzyć Państwu powodzenia.

Z wyrazami szacunku
Iwona Bobrowska –Jaworska
ekspert skarbowy
Urząd Skarbowy w Wieliczce

 

 

Do pobrania:

PDFInformacja Urzędu Skarbowego w Wieliczce.pdf (670,25KB)
 

Przewiń do góry