Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

W miniony piątek, tj. 24 listopada, miały miejsce kolejne zawody sportowe, które przyciągnęły uwagę wielu osób. Tym razem rywalizacja toczyła się w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców, w ramach Igrzysk Dzieci.

Wyniki rozgrywek dziewcząt są następujące: pierwsze miejsce zajęły Biskupice, drugie miejsce przypadło drużynie z Łazan, a trzecie miejsce zdobyły zawodniczki z Przebieczan. Każda z tych drużyn zasłużyła na uznanie za swoje umiejętności, determinację i zaangażowanie w grę.

Również chłopcy dali z siebie wszystko i zaprezentowali wysoki poziom sportowy. Pierwsze miejsce wśród nich zajęła drużyna Biskupic, drugie miejsce przypadło zawodnikom z Łazan, a trzecie miejsce zdobyli chłopcy z Przebieczan. Wszystkie te drużyny udowodniły, że są godnymi rywalami i potrafią skutecznie współpracować jako zespół.

Zawody te były nie tylko okazją do rywalizacji, ale także do integracji i budowania więzi między uczestnikami. Wszyscy zawodnicy prezentowali wysoki poziom sportowy i fair play, co jest niezwykle ważne w każdej dyscyplinie sportowej.

Gratulacje należą się nie tylko zwycięskim drużynom, ale również wszystkim uczestnikom zawodów. Każdy z nich pokazał swoje umiejętności i zaangażowanie w grę, co jest godne uznania.

 

 

Przewiń do góry