Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Wójt Gminy Biskupice oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wraz z pracownikami składa najszczersze podziękowania Firmie Geomar -  szczególnie Panu Prezesowi Dariuszowi Gontarzowi oraz całemu zaangażowanemu w akcję zespołowi firmy Geomar.  Dziękujemy za hojność, inicjatywę, poświęcony czas, zaangażowanie pracowników firmy w tak piękną inicjatywę.  W imieniu obdarowanych jeszcze raz składamy gorące podziękowania za przekazany sprzęt komputerowy. Taki podarek, dodatkowo w okresie świątecznym sprawił jeszcze większą radość obdarowanym rodzinom. 
 

W obecności przedstawiciela Gminy – Pana Jerzego Szymoniaka oraz Kierownika GOPS- Konrada Szczeliny, w dniu 7 grudnia firma Geomar przekazała 10 kompletnych zestawów komputerowych. Sprzęt trafił do najbardziej potrzebujących i wykluczonych cyfrowo osób, zamieszkujących w gminie Biskupice. Każdy zestaw składał się z laptopa, myszki oraz gadżetów firmowych. Sprzęt trafił do osób wytypowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej i z całą pewnością będzie służył długie lata, pomagał w nauce oraz w życiu codziennym dziesięciu rodzinom.
 

Na co dzień usytuowana w Bodzanowie firma GEOMAR zajmuje się recyklingiem  i odzyskiwaniem  surowców wtórnych ze zużytych sprzętów elektronicznych.  Główną misją działającej na rynku od 2003 roku firmy jest budowanie świadomości i  odpowiedzialności za środowisko naturalne. Przedstawiciele firmy poza codzienna działalnością  uczą  i podpowiadają jak zbierać, unieszkodliwiać i zmniejszać ilości odpadów zgodnie z najnowszymi technologiami i najlepszymi praktykami. Często wykraczając poza cele biznesowe, pasję do recyklingu przekazują klientom i społeczeństwu.
 

Kiedy pomagamy innym pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy zatacza koło i wraca do nas” (Flora Edwards)

 

 

 

Przewiń do góry