Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Spotkanie Wigilijne w Środowiskowym Domu Samopomocy w Tomaszkowicach  to już tradycja, na którą czekają zarówno podopieczni, jak i zaproszeni goście.

W tym wyjątkowym dniu do Domu Samopomocy zawitali nie tylko podopieczni i ich najbliżsi, ale także liczni goście. Wśród nich znaleźli się Wójt Gminy Biskupice – Renata Gawlik, Wicestarosta Powiatu Wielickiego – Henryk Gawor oraz kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej - Konrad Szczelina.  Spotkanie było okazją do dzielenia się opłatkiem i składania sobie najlepszych życzeń na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Nie zabrakło również wspomnień z minionego roku oraz refleksji nad tym, co przyniesie przyszłość.

Mamy nadzieję, że to spotkanie pozostawiło w sercach wszystkich uczestników wiele pięknych wspomnień i niezapomnianych chwil. Dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym spotkaniu i za możliwość spędzenia tego magicznego czasu razem. Niech te Święta Bożego Narodzenia niosą ze sobą wiele radości, miłości i spokoju dla nas wszystkich Wesołych Świąt!

 

Przewiń do góry