Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

W auli Urzędu Gminy odbyło się spotkanie właścicieli firm biorących udział w akcji "Strefa na Święta", inicjatywie mającej na celu wsparcie potrzebujących z terenu naszej gminy. Dariusz Gontarz, Właściciel Firmy GEOMAR, wraz z pięcioma innymi przedsiębiorcami działającymi w specjalnej strefie działalności gospodarczej w Bodzanowie, zdecydowali się pomóc 56 osobom, z  21 rodzin, wytypowanym przy współpracy z pracownikami Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej.

Filantropów serdecznie powitali  Wójt Gminy Biskupice - Renata Gawlik oraz kierownik GOPS - Konrad Szczelina. W imieniu obdarowanych złożyli zebranym podziękowania, równocześnie wyrażając wdzięczność za troskę o drugiego człowieka.

Właściciele firm: Geomar Recykling Sp. z o.o., MTM Modele Sp. z o.o., ECO SHINE, Mimas Technik Opakowania Kartonowe Mirosław Staśko oraz TOMA BUDOWNICTWO okazali wielkie serce, przekazując bony podarunkowe o wartości 5 000,00 złotych, paczki ze środkami czystości oraz słodycze. Ich hojność i zaangażowanie zasługują na najwyższe uznanie.

Pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej już dzisiaj wyruszyli w teren, aby rozdysponować przekazane prezenty wśród najbardziej potrzebujących jeszcze przed zbliżającymi się świętami.

Cała akcja "Strefa na Święta" nie byłaby możliwa bez wielkiego serca wszystkich zaangażowanych. Jest to prawdziwy przykład solidarności i empatii, który powinien być inspiracją dla innych.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim osobom zaangażowanym w akcję "Strefa na Święta" oraz wszystkim darczyńcom, którzy swoją hojnością sprawili, że tegoroczne święta będą bardziej radosne dla wielu rodzin.

Mamy nadzieje, że inicjatywa "Strefa na Święta" z pewnością rozgrzeje serca wielu innych przedsiębiorców, a może nawet zainspiruje innych do podobnych działań. Bo przecież największa  radość jest w obdarowywaniu innych!

 

 

Przewiń do góry