Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Mieszkańcy Gminy Biskupice i okolic wzięli udział w Orszaku Trzech Króli, który przeszedł ulicami Łazan 6 stycznia. Uroczystości z okazji święta Objawienia Pańskiego rozpoczęły się Mszą świętą w Kościele pw. św. Znalezienia Krzyża Świętego, celebrowaną przez księdza Stanisława Wciślaka. Następnie pod przewodnictwem Orkiestry Gminnej, barwny korowód udał się na salę sportową pobliskiej szkoły podstawowej, gdzie odbył się tradycyjny Przegląd Grup Kolędniczych pn. "Hej kolęda, kolęda". To było niezapomniane wydarzenie pełne muzyki, śpiewu i radości.

Nie możemy zapomnieć o bohaterach tego wyjątkowego dnia - trzech królach, którymi w tym roku byli mieszkańcy Łazan Panowie: Leszek Wrześniak, Michał Wrześniak oraz Jakub Bułat. Dziękujemy Wam serdecznie za Waszą obecność i zaangażowanie!

Orszak Trzech Króli to nie tylko czas radosnego świętowania, ale także okazja do budowania wspólnoty i wzmacniania więzi międzyludzkich. Dlatego jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w tym wyjątkowym wydarzeniu oraz wszystkim zaangażowanym w jego organizację i przygotowanie.

Zapraszamy do fotogalerii

 

Przewiń do góry