Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Gabrysia i Wiktoria Krawczyk siostry, pochodzące  z Gminy Biskupice, a na co dzień   zawodniczki LKS Targowianka Targowisko wraz z drużyną zakwalifikowały się do udziału w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu U-17 Kobiet, które odbyły się w dniach 12-14 stycznia w Sosnowcu. Wraz  z zespołem pokazały prawdziwy talent podczas Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu U-17 Kobiet. Choć nie udało im się awansować do ćwierćfinałów, to z pewnością mogą być dumne z wyników.

Pierwszy mecz fazy grupowej był bardzo emocjonujący , a nasze zawodniczki dały z siebie wszystko, mimo, że ostatecznie przegrały z KS Pogoń Dekpol Tczew. Następnie nadeszła chwila odwetu, kiedy dziewczyny pewnie pokonały TS ROW Rybnik 10:2. To było prawdziwe show umiejętności! Ostatni mecz przyniósł starcie z obecnym Mistrzem Polski, UKS TĘCZA Sportis SISU Bydgoszcz. Mecz zakończył się wynikiem 1:8, co niestety nie dało awansu do ćwirćfinałów ale pozwoliło uplasować się dziewczynom na 9 miejscu. Pomimo porażki, nasze zawodniczki zagrały z determinacją i zaangażowaniem.

Gratulujemy dziewczynom oraz całej drużynie LKS Targowianka Targowisko! Wasza wytrwałość i zaangażowanie zasługują na najwyższe uznanie. Mamy nadzieję, że ten turniej był dla was niezapomnianym doświadczeniem i kolejnym krokiem do osiągnięcia jeszcze większych sukcesów w przyszłości.

Trzymamy kciuki za wasze dalsze występy i czekamy z niecierpliwością na kolejne emocjonujące rozgrywki. Jesteśmy pewni, że przed wami jeszcze wiele wspaniałych osiągnięć i zwycięstw. Powodzenia!

 

 

Przewiń do góry