Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Dzień Babci i Dziadka w Przedszkolu Samorządowym w Trąbkach oraz w Szkołach Podstawowych  w Łazanach, w Przebieczanach i w Slawkowicach był niezwykle uroczysty i pełen wzruszeń. Najmłodsi, pod czujnym okiem Pań wychowawczyń, przygotowali specjalne spektakle, które zachwyciły wszystkich obecnych. Był to wyjątkowy czas, pełen wzruszeń i radości, kiedy to najmłodsi mieli okazję podziękować swoim dziadkom za miłość, wsparcie i cenne nauki.

Przedszkolaki oraz uczniowie przygotowali niezwykłe spektakle, które były bogate w muzykę, śpiew oraz tańce. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności artystyczne, a także swoją wdzięczność wobec swoich dziadków. Każdy z nich otrzymał własnoręcznie wykonane podarunki, które były wyrazem miłości i szacunku. Były to ręcznie malowane obrazki, wykonane laurki oraz inne prace plastyczne, które były pełne serca i zaangażowania.

W trakcie uroczystości nie zabrakło również życzeń skierowanych do wszystkich obecnych. Wójt Renata Gawlik osobiście złożyła życzenia wszystkim babciom i dziadkom, życząc im zdrowia, szczęścia oraz wielu radosnych chwil spędzonych z wnukami.

Dziękujemy wszystkim za udział w tych wyjątkowych uroczystościach oraz życzymy wszystkim babciom i dziadkom dużo zdrowia, radości oraz miłości od swoich wnuków. Niech każdy dzień będzie dla Was pełen ciepła i uśmiechu!

 

Przedszkole Samorządowe w Trąbkach

 

 

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Łazanach

 

 

 

Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Przebieczanach z siedzibą w Tomaszkowicach

 

 

 

Szkoła Podstawowa w Sławkowicach

 

Zapraszamy do oglądnięcia filmu z teatru cieni https://www.facebook.com/profile.php?id=100063727982617

 

Przewiń do góry