Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Wczoraj w Szkole Podstawowej w Bodzanowie oraz Szkole Podstawowej w Trąbkach miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Szkolna społeczność obchodziła Dzień Babci i Dziadka.  Wnuczęta przygotowały niezwykłe przedstawienia, które było pełne tańca, radości i miłych życzeń.

W szkole Bodzanowie, akademia rozpoczęła się w godzinach porannych. Milusińscy, odświętnie ubrani, dziękowali swoim Babciom i  Dziadkom za miłość, mądrość i ciepło. Bogaty repertuar, który zawierał i muzykę rozrywkową, a   także elementy folklorystyczne wzruszył wszystkich zebranych.  Całości dopełniło wspólne zaśpiewane „Sto lat”. Każdy z Dziadków został obdarowany pięknym, własnoręcznie przygotowanym prezentem, który był  wyrazem miłości i szacunku. Na zakończenie uroczystości wnuczęta porwały dziadków do wspólnego tańca, co było niezwykle wzruszającym i radosnym momentem.

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w  Trąbkach był równie wyjątkowym wydarzeniem, które wypełnione było radością i miłością. Dzieciaki przygotowały  przedstawienie, pełne tańca i serdecznych życzeń, które rozgrzały serca wszystkich obecnych. Sala wypełniła się po brzegi miłymi gośćmi,  a uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali program artystyczny. Z serca płynące życzenia, wspólne śpiewanie kolęd sprawiły, ze był to dzień pełen radości i uśmiechu.

Na uroczystości z życzeniami przybyła również Wójt Gminy Biskupice – Renata Gawlik, która w imieniu własnym oraz całej społeczności naszej gminy złożyła najlepsze życzenia  obecnym.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego wydarzenia oraz wszystkim, którzy wzięli w nim udział. To było naprawdę wyjątkowe spotkanie, które na długo pozostanie w naszej pamięci.

 

Szkoła Podstawowa w Bodzanowie

 

 

Szkoła Podstawowa w Trąbkach

 

Przewiń do góry