Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Spotkanie Seniorów "Aktywny Senior" w Gminie Biskupice okazało się niezwykle udane i pełne radości. Uczestniczyli w nim seniorzy z całej gminy, a towarzyszyli im sołtysi poszczególnych miejscowości. Atmosfera była pełna ciepła i wzajemnej życzliwości.

Licznie zgromadzonych seniorów powitała gospodyni spotkania,  Wójt Gminy Biskupice –  Renata Gawlik i zaprosiła do wspólnej zabawy. Jako pierwsi zaprezentowali się członkowie  Zespołu Pieśni i Tańca "Solny Gościniec" z Trąbek, którzy zachwycili tradycyjnymi ludowymi tańcami i pięknymi pieśniami. Ich występ był niezwykle barwny i energetyczny, co sprawiło, że cała sala wypełniła się pozytywną energią.

Ale to dopiero początek! Następnie sceną  zawładnęła  Kapela Podwórkowa „Gulony” z Zakliczyna. Ich niepowtarzalne brzmienie sprawiło, że nasi seniorzy nie mogli usiedzieć na miejscu. Muzycy prowadząc przez wieczór pełen wspólnej zabawy, stworzyli niezapomnianą atmosferę przy stołach, grając i śpiewając popularne piosenki biesiadne.Nie mogło zabraknąć również zabawy tanecznej przy starych polskich przebojach. Seniorzy przypomnieli  swoje ulubione kroki taneczne i połączyli się w tańczące pary. Tańczyli tak, że trudno było oderwać od nich wzrok! Uśmiechy, radość  i pozytywna energia unosiły się w powietrzu.

Podczas imprezy uczestnicy  nie tylko świetnie się bawili, ale także odświeżyli stare znajomości i nawiązali nowe. Wspólne tańce i pamiątkowe zdjęcia pozwoliły na utrwalenie tych miłych chwil. Niektórzy nawet zaczęli planować kolejne spotkania i wyjazdy razem, bo przecież życie zaczyna się po sześćdziesiątce!

To spotkanie udowodniło, że wiek to tylko liczba, a prawdziwa młodość tkwi w sercu. Nie  możemy się doczekać kolejnego spotkania, bo wiemy, że seniorzy potrafią wspaniale się bawić i cieszyć życiem jak nikt inny!

fot. D.Orłowska

 

 

Przewiń do góry