Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook
W dniu 17 lutego 2024r. w remizie OSP w Biskupicach odbyło się ważne wydarzenie – zebranie sprawozdawcze, na którym Prezes OSP, Juliusz Kanarek, podsumował działalność jednostki w 2023 roku.  Wśród zaproszonych gości znalazła się Wójt Gminy Biskupice-Renata Gawlik, Komendant Powiatowej Straży Pożarnej w Wieliczce - mł. bryg. Leszek Kasiński, a także przedstawiciele lokalnych władz samorządowych. Pani Wójt złożyła podziękowania wszystkim druhom za ich zaangażowanie w działalność OSP i gotowość do niesienia pomocy w trudnych sytuacjach. Życzyła, by kolejny rok był pełen sukcesów i satysfakcji z wykonywanej pracy.
 
Podczas zebrania nie zabrakło również momentów artystycznych. Orkiestra Dęta OSP Biskupice, pod przewodnictwem Marka Konarskiego, zagrała krótki koncert, dodając uroku temu wydarzeniu.
 
Prezes OSP podkreślił, jak ważna jest współpraca z lokalnymi władzami oraz innymi służbami ratowniczymi. Dzięki temu możliwe jest skuteczne działanie na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców naszej gminy.
 
Zebranie było także okazją do omówienia planów na nadchodzący rok oraz podjęcia dyskusji na temat wyzwań, które czekają OSP. Druhowie mieli okazję wyrazić swoje opinie i pomysły dotyczące dalszego rozwoju jednostki.
 
Dziękujemy wszystkim za udział w zebraniu sprawozdawczym i życzymy sukcesów jednostce OSP w Biskupicach!
 
fot.OSP Biskupice, RS Vision

 

 
Przewiń do góry