Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Wielki sukces grupy teatralnej z Bodzanowa! Za nami premiera spektaklu pt. "MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ - SPOJRZENIE JEZUSA”. W miniony weekend grupa teatralna działająca przy Parafii pw.  św. Apostołów Piotra i Pawła w Bodzanowie wystawiła sztukę w auli wielickiego kampusu. W sumie aktorzy zagrali  czterokrotnie dla ponad 1200 widzów, co jest niewątpliwie dużym osiągnięciem.

"MISTERIUM MĘKI PAŃSKIEJ SPOJRZENIE JEZUSA, to niezwykle poruszający spektakl, który opowiada o drodze nawrócenia człowieka uwikłanego w grzech. Jest to także historia o spojrzeniu, które ma moc przemieniać ludzkie życie i dawać prawdziwe szczęście człowiekowi otwartemu na łaskę płynącą z krzyża.

Praca 60-osobowej grupy młodzieży z Parafii pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Bodzanowie zaowocowała czymś naprawdę wyjątkowym. To efekt wielomiesięcznego wysiłku i zaangażowania, które z pewnością zostało docenione przez widzów.

W premierze spektaklu wzięła udział Wójt Gminy Biskupice – Renata Gawlik, która objęła patronatem to wydarzenie. Na ręce reżysera i koordynatora całego przedsięwzięcia księdza  Marcina Napory, Wójt przekazała gratulacje całej grupie. Dziękowała  za niesamowity wysiłek i niezwykły talent, który zaprezentowali na scenie.

Cieszymy się ogromnie zainteresowaniem spektaklem i z tego powodu zapraszamy na dodatkowy termin, który ustalono na 16 marca o godz. 16.30 i 19.00! Spektakl odbędzie się w Kampusie Wielickim, a ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto zarezerwować bilety już teraz. Wejściówki są bezpłatne, dlatego nie przegap okazji, aby zobaczyć ten wyjątkowy spektakl, który z pewnością poruszy niejedno serce. Aby zarezerwować bilet, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 788615554.

 

plakat misterium dodatkowy.pdf.jpeg

 

 

 

 

 

Przewiń do góry