Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

To już tradycja, że  tuż przed Świętami Wielkanocnymi, społeczność skupiona wokół Środowiskowego Domu Samopomocy w Tomaszkowiacach gromadzi się na wspólnym przedświątecznym spotkaniu.

W tym roku "wielkanocne śniadanko" odbyło się w wspaniałej atmosferze 20 marca w auli Urzędu Gminy Biskupice.  Zgromadzonych uczestników wraz z rodzinami oraz pracownikami ŚDS powitała kierownik Elżbieta Duda, a tuż po tym głos zabrała Wójt Gminy Biskupice – Renata Gawlik, która serdecznie podziękowała wszystkim uczestnikom i pracownikom Środowiskowego Domu Samopomocy za ich zaangażowanie i trud. Nie zabrakło również życzeń świątecznych, które skierowała do wszystkich obecnych. Na spotkaniu pojawił się także wicestarosta powiatu wielickiego – Henryk Gawor, który wyraził uznanie dla zespołu terapeutycznego placówki.

Po oficjalnej części wszyscy zasiedli do wspólnego posiłku, który był okazją do dzielenia się wrażeniami i rozmów. Na stole nie zabrakło pysznych potraw wielkanocnych, przygotowanych przez uczestników podczas zajęć kulinarnych w naszym ŚDS. Atmosfera była pełna radości i wzajemnego wsparcia, a świąteczny nastrój udzielił się wszystkim obecnym. To spotkanie było wyjątkową okazją do integracji i wspólnego spędzenia czasu w gronie przyjaciół.

 

 

Przewiń do góry