Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

W sali remizy OSP Trąbki odbyła się V edycja Przeglądu Przedszkolnych Talentów, na którym uczniowie zerówek i przedszkoli z całej gminy Biskupice zaprezentowali swoje umiejętności. Inicjatorką tego niezwykłego wydarzenia była dyrektor Przedszkola Samorządowego, Edyta Bukowska, która serdecznie powitała wszystkich gości.

Na scenie można było podziwiać piękne stroje oraz zawiłe układy choreograficzne, które zostały dopracowane do perfekcji. Występy uczniów wzbudziły zachwyt wszystkich zgromadzonych. Nauczyciele oraz dyrektorzy placówek oświatowych wspierali swoich podopiecznych, a także podkreślali ich zaangażowanie i wysiłek w przygotowanie do występu. Uczestnicy przenieśli wszystkich obecnych w najdalsze zakątki świata, prezentując bogactwo kulturowe oraz różnorodność tańca. W trakcie przeglądu zaprezentowano różnorodne  tańce, takich jak hiszpańskie, włoskie, irlandzkie. Nie zabrakło również polskich tańców ludowych , które wzbudziły ogromne emocje wśród publiczności, w tym  żywiołowego krakowiaka.

Wsparcie dla wydarzenia okazała pani Wójt, Renata Gawlik, która ufundowała upominki dla każdego z uczestników. Pani Wójt osobiście pogratulowała wszystkim uczestnikom i wyraziła swoje uznanie dla ich talentu i zaangażowania.

Na zakończenie wszyscy zebrani zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia, aby zachować piękne wspomnienia z tego wyjątkowego dnia.

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotogalerii, aby choć w małym stopniu poczuć magię tego wyjątkowego wydarzenia!

 

Przewiń do góry