Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

1.png

 

Przypominamy, że czas rozliczenia PIT 2023 mija 30 kwietnia 2024r. /wtorek/. W związku z tym,  informujemy o trwającej akcji pod hasłem "PŁAĆ PODATKI W GMINIE, W KTÓREJ MIESZKASZ". Chcemy szczególnie zwrócić uwagę na nowych mieszkańców naszej gminy, którzy nie są jeszcze zameldowani. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, która nic nie kosztuje, a może przyczynić się do rozwoju naszej Gminy!

Zameldowanie w naszej gminie to nie tylko obowiązek podatkowy, ale także okazja do aktywnego uczestnictwa w życiu lokalnej społeczności. Dzięki temu możecie mieć realny wpływ na rozwój naszego regionu.

Jeżeli jesteś nowym mieszkańcem Gminy Biskupice, nie jesteś jeszcze zameldowany i rozliczasz się w innym Urzędzie niż Urząd Skarbowy w Wieliczce,  a zależy Ci na rozwoju  swojego miejsca zamieszkania, możesz przeznaczyć część podatku na rozwój infrastruktury,  z której na co dzień korzystasz.

To proste! Aby pieniądze z  rocznego rozliczenia PIT wróciły  do Twojej Gminy (około 40%) i wspierały jej rozwój wystarczy, że w swoim zeznaniu podatkowym wskażesz miejsce,  w którym mieszkasz.

Dzięki Państwa pomocy możemy sfinansować m.in.: budowę i remonty dróg gminnych, chodników, rozwój sieci kanalizacyjnej, infrastruktury społecznej czy placówek oświatowych.

Przyłącz się do akcji i popraw komfort życia w Gminie Biskupice!

 

Co należy zrobić?

Jeśli rozliczasz się z podatku dochodowego na formularzu  PIT  za 2023 rok,  to wpisz:

 w części  A - Urząd Skarbowy w Wieliczce, ul. Zamkowa 2, 32 -020 Wieliczka,
 w części B - adres zamieszkania, GMINA BISKUPICE.

 

PIT 2.jpeg

 

 


 

Przewiń do góry