Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

W sobotę, 1 czerwca na boisku sportowym w Bodzanowie odbył się Piknik profilaktyczny „Masz Wybór”  oraz turniej piłkarski z okazji Dnia Dziecka. Było to wydarzenie pełne radości, zabawy i sportowej rywalizacji. Sześć drużyn:

  • KS Błękitni Bodzanów
  • TS Skalanka OSM Skała
  • Szkółka Piłkarska Solne Miasto Wieliczka
  • Akademia Piłkarska Hutnik Kraków (drużyna 1)
  • Akademia Piłkarska Hutnik Kraków (drużyna 2)
  • Szkoła Futbolu Staniątki

 – stanęło do walki na boisku, prezentując wysoki poziom sportowy i ducha fair play. Zawodnicy nie tylko rywalizowali, ale także doskonale się bawili, co stworzyło niezapomnianą atmosferę tego dnia.

Dzieci, które przyszły na piknik, miały do dyspozycji wiele atrakcji. Zabawy na dmuchańcu, zamek z kulkami oraz animacje prowadzone przez animatorki cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Dodatkową atrakcją były zabawy przygotowane przez strażaków z OSP Bodzanów, które wzbudziły wiele emocji i radości. Nie zabrakło też pyszności z grilla, które umilały czas zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Nad bezpieczeństwem i zdrowiem uczestników czuwał wykwalifikowany ratownik medyczny, co pozwoliło wszystkim w pełni cieszyć się tym wydarzeniem.

Na zakończenie turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali upominki oraz pamiątkowe medale, które wręczyła Radna Powiatu Wielickiego - Członek Zarządu Rady Powiatu Pani Klaudia Wojakowska-Grochot. Wszyscy zawodnicy zasłużyli na wielkie brawa za swoje zaangażowanie i pokazanie sportowego ducha!

Piknik  profilaktyczny „Masz Wybór” oraz turniej piłkarski został współfinansowany przez Wójt Gminy Biskupice  ze środków Urzędu Gminy Biskupice w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, Przeciwdziałania Narkomanii oraz Uzależnieniom Behawioralnym na 2024 rok.

Dziękujemy każdemu uczestnikowi pikniku rodzinnego oraz turnieju piłkarskiego!

[Materiał "Błękitni Bodzanów"]

 

 

Przewiń do góry