Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Starosta Wielicki oraz Wójt Gminy Biskupice zapraszają dzieci i młodzież (uczniów szkół podstawowych) zamieszkujących teren gminy Biskupice do wzięcia udziału w konkursie ekologicznym pn.: „Chrońmy środowisko w trosce o czystą planetę”.

Celem konkursu jest kształtowanie postaw ekologicznych wśród dzieci i młodzieży oraz konieczność zrozumienia potrzeby podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu rysunku plastycznego, rzeźby lub modelu w formie przestrzennej, itp., nt. „Chrońmy środowisko w trosce o czystą planetę".  Prace konkursowe w formacie nie większym niż A3 mogą zostać wykonane dowolną techniką plastyczną płaską (rysowanie, malowanie, wyklejanie, itp.). Organizatorzy dopuszczają również możliwość wykonania prac w formie przestrzennej o wymiarach nie większych niż 30cm x 30 cm x 30 cm.

Do wygrania jest wiele atrakcyjnych nagród, a nagroda główna to elektryczna hulajnoga.

Prace można przekazywać do UG Biskupice (pokój nr 33) w terminie do dnia 17 czerwca 2024r. Ogłoszenie wyników odbędzie się w dniu 19 czerwca 2024r.Liczymy na kreatywne i oryginalne pomysły. Czekają atrakcyjne nagrody.

 

Regulamin konkursu jest dostępny poniżej:

DOCXRegulamin konkursu plastycznego - Chrońmy środowisko w trosce o naszą planetę 2024r.docx (442,36KB)
 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

Chrońmy środowisko - dbajmy o naszą planetę.png

 

logotypy FEM LIFE-1.jpeg

Przewiń do góry