Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Wreszcie nadszedł ten upragniony moment, na który wszyscy uczniowie czekali z niecierpliwością. Piątek, 21 czerwca, oznaczał koniec roku szkolnego i oficjalne rozpoczęcie wakacji. Wszystkie szkoły zorganizowały uroczyste akademie, podczas których podziękowano uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz pracownikom oświaty za ich zaangażowanie w minione 10 miesięcy edukacji. Podsumowano  sukcesy, wręczono wyróżnienia a także pożegnano klasy 8.

Na zaproszenie społeczności szkolnej, ze Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Bodzanowie, na akademie przybyły: Wójt Gminy Biskupice  - Renata Gawlik oraz  Kierownik GZOS- Agnieszka Fliśnik. Uczniowie ósmych klas wraz z młodszymi kolegami przygotowali interesującą  akademie, w której nie zabrakło utworów wykonywanych na żywo, tańców a także  humorystycznej debaty.

Wychowawcy poszczególnych klas od 0 do 8 wraz z dyrektorem – Grażyną Skórą  wręczyli uczniom wyróżnienia za wybitne osiągnięcia edukacyjne.

Teraz nadszedł czas zasłużonego odpoczynku. Wszystkim dzieciom, młodzieży, nauczycielom, dyrekcji i całej społeczności szkolnej życzymy udanych wakacji! Niech będą pełne radości, beztroski i ciekawych przygód. Mamy nadzieję, że korzystając z wakacyjnego czasu, będziecie podróżować, zwiedzać nowe miejsca i wracać z uśmiechem na twarzy już 1 września, gotowi na kolejny rok pełen nauki i nowych wyzwań. A teraz - czas na zasłużony odpoczynek!

 

Przewiń do góry