Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook
Wojewódzki Konkurs Ekologiczny „Na ratunek Ziemi” jest wydarzeniem cyklicznym, aktualnie to XXI edycja Konkursu. Kierowany jest do uczniów szkół podstawowych, dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych oraz do osób niepełnosprawnych.
 
Celem konkursu jest kształtowanie świadomości ekologicznej oraz właściwych postaw  prozdrowotnych  uczestników.

Tematem tegorocznej edycji są DRZEWA I KRZEWY.

Formy konkursu:

  • turniej wiedzy – WOJEWÓDZKI
  • konkurs plastyczny – WOJEWÓDZKI
  • konkurs literacki – OGÓLNOPOLSKI
  • konkurs fotograficzny – OGÓLNOPOLSKI

Dnia 7 marca 2022 r. w Szkole Podstawowej w Trąbkach, gmina Biskupice oraz w Szkole podstawowej nr 54 w Krakowie uczniowie szkół podstawowych wezmą udział w Turnieju Wiedzy.

Do udziału w konkursie plastycznym, literackim oraz fotograficznym zapraszamy dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, uczniów szkół podstawowych, jak również fundacje osób niepełnosprawnych, ośrodki wsparcia dziennego i świetlice środowiskowe.

Wystawa i ocena prac konkursowych odbędzie się 17 marca 2022r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Biskupice. Na Uroczystą Galę Konkursu zapraszamy laureatów 30 marca 2022 r. na ZAMEK KRÓLEWSKI W NIEPOŁOMICACH.

 Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość odwołania Turnieju Wiedzy z uwagi na covid-19.

Szczegółowe informacje, w tym regulamin i karta zgłoszenia, są do pobrania na stronach organizatorów: https://sptrabki.szkolnastrona.pl/p,38,regulamin-2022 oraz  https://sp52.krakow.pl/regulamin_konkurs/

Zapytania dotyczące Konkursu można kierować do Pani Alicji Mazur tel. 12 250 50 55 lub

e-mail:

 

DOCXRegulamin Wojewódzkiego Konkursu Ekologicznego.docx (199,50KB)
 

Przewiń do góry