Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook
Koło Pszczelarzy Gminy Biskupice oraz Parafia pw. św. Marcina w Biskupicach serdecznie zapraszają w niedzielę - 13 października 2024r. - na Piknik Parafialny połączony z Miodobraniem.
 
Wydarzenie rozpocznie się uroczystą Mszą Świętą w intencji Pszczelarzy o godz.11.00. Następnie w ogrodach plebańskich zaplanowano moc atrakcji - prezentowane będą m.in. stoiska pszczelarskie oraz Kół Gospodyń Wiejskich, koncert Orkiestry OSP Biskupice, pokazy strażackie. W programie atrakcje dla dzieci - konkursy, teatrzyk, dmuchańce oraz loteria fantowa.
 
W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy!
Przewiń do góry