Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

W odpowiedzi na potrzeby uchodźców z Ukrainy, którzy  korzystają z gościnności mieszkańców Gminy Biskupice wraz z Ochotniczymi Strażami Gminy Biskupice  postanowiliśmy kontynuować zbiórkę darów  we wszystkich punktach, jakie uruchomiliśmy.

W trybie ciągłym dary będziemy zbierać w auli Urzędu Gminy Biskupice ( Tomaszkowice 455) w godzinach pracy Urzędu tj. poniedziałki   8.00-17.00, wtorki – czwartki  7.30 15.30, piątki 7.30 -14.30.   W soboty otwarte będą również punkty zlokalizowane w remizach OSP w Biskupicach, Bodzanowie, Łazanach, Sławkowicach oraz Trąbkach. Strażacy będą pełnić dyżury w godzinach od 9.00 do 13.00.

Na ten moment przede wszystkim potrzebujemy: ryżu, kaszy, oleju, wody (niegazowaną), makaronów,   proszków  i żeli  do prania, , wkładek  higienicznych, gumek do włosów i spinek dla dziewczynek,  NOWEJ  BIELIZNY DAMSKIEJ, DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ ( zwłaszcza dla chłopców w wieku 14 - 17 lat), pantofli (klapek) w rónych rozmiarach.

Bardzo dziękujemy  za dotychczasowe wsparcie i  pomoc. Państwa ofiarność i troska o  ludzi w potrzebie jest naprawdę budująca!

 

POMOC DLA UKRAINY!2.png

Przewiń do góry