Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Szanowni Mieszkańcy, jesteśmy niezwykle wdzięczni i wzruszeni Waszą szczodrością! Od blisko dwóch tygodni, w auli Urzędu Gminy Biskupice oraz w 5 remizach OSP prowadzona jest zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy. Pomoc rzeczowa  jaką  Państwo zaoferowali bezpośrednio trafia do goszczących u nas uchodźców ale także do magazynu powiatowego skąd pomoc transportami kierowana jest do  Ukrainy.  

Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy  wsparli nasze działania. Państwa pomoc, empatia i solidarność w trudnym czasie są  niezwykle ważne. Wszystkim Darczyńcom raz jeszcze serdecznie dziękujemy!

Na terenie gminy Biskupice  oficjalne przebywa już 250 osób z Ukrainy.  Codziennie ze zbiorów magazynu korzysta kilkanaście osób potrzebujących, dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuowanie zbiórki w trybie ciągłym. Na ten moment przede wszystkim potrzebujemy: ryżu, kaszy, oleju, wody (niegazowaną), makaronów,   proszków  i żeli  do prania,  wkładek  higienicznych, gumek do włosów i spinek dla dziewczynek,  NOWEJ  BIELIZNY DAMSKIEJ, DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ ( zwłaszcza dla chłopców w wieku 14 - 17 lat), pantofli (klapek) w różnych rozmiarach, piżam damskich i dziecięcych.

Dary przyjmujemy  w auli Urzędu Gminy Biskupice ( Tomaszkowice 455) w godzinach pracy Urzędu tj. poniedziałki  8.00-17.00, wtorki – czwartki  7.30 15.30, piątki 7.30 -14.30.   W soboty otwarte będą również punkty zlokalizowane w remizach OSP w Biskupicach, Bodzanowie, Łazanach, Sławkowicach oraz Trąbkach. Strażacy będą pełnić dyżury w godzinach od 9.00 do 13.00.

Bardzo dziękujemy  za dotychczasowe wsparcie i  pomoc. Państwa ofiarność i troska o  ludzi w potrzebie jest naprawdę budująca!

 

POMOC DLA UKRAINY!2.png
 

Przewiń do góry