Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Informujemy, że w związku ze zmianą organizacji ruchu podczas obchodów Dni Św. Kingi, w okresie od 25 lipca 2025 r. (od godz. 6:00) do 28 lipca 2025 r. (do godz. 12:00), parking przy ulicy Dembowskiego 7B w Wieliczce, na którym znajduje się przystanek Wieliczka Centrum Dworzec, będzie nieczynny.

W tym czasie początkowy i końcowy przystanek dla gminnych linii autobusowych BIS1 oraz BIS2 zostanie tymczasowo przeniesiony na przystanek Wieliczka PKP, znajdujący się przy ul. Dembowskiego 57. 

Jeżeli teren przy Dworcu Autobusowym zostanie otwarty wcześniej, w dniu 28 lipca 2025 r., autobusy mogą powrócić na dotychczasowy przystanek Wieliczka Centrum przed planowaną godziną 12:00.

 

Przewiń do góry