Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Przewodnicząca Rady Gminy Biskupice - Kinga Dąbrowska zwołuje XXI sesję Rady Gminy Biskupice /sesja nadzwyczajna/ na dzień 18 sierpnia 2025 r. /poniedziałek/ o godz. 16.30  w siedzibie Urzędu Gminy Biskupice.

Program sesji:

1. Otwarcie obrad sesji  Rady Gminy.

2. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie w drodze nieodpłatnego przekazania na  własność na rzecz Gminy Biskupice nieruchomości położonej w Bodzanowie.

3. Zakończenie obrad sesji.

Przewiń do góry