Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

W dniach 7 i 8 maja 2026 roku na boisku przy Szkole Podstawowej w Tomaszkowicach odbyły się emocjonujące zawody mini piłki nożnej dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Organizatorem wydarzenia był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce oraz Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Wieliczce, a za przebieg imprezy odpowiadał - Grzegorz Siemieniec.  

Pierwszego dnia do rywalizacji przystąpiły dziewczęta. Po zaciętych meczach awans wywalczyła drużyna ZSP Zakrzów, drugie miejsce zajęła drużyna z SP Gdów, trzecia lokatę zajęły dziewczęta z SP Bodzanów.  

Kolejnego dnia na boisku pojawili się chłopcy. Po widowiskowych rozgrywkach I miejsce i  awans wywalczyła drużyna SP Biskupice, której opiekunem był Robert Nowak. W składzie znaleźli się m.in. Jakub Grzyb, Hubert Juszczyk i Filip Konarski. W turnieju wzięły udział również zespoły z SP Węgrzce Wielkie, SP Gdów, SP SMS Wieliczka, SP 1 Niepołomice oraz SP Brzezie.  

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy powodzenia w kolejnych etapach! 

Zapraszamy do relacji przygotowanej przez MOS Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Wieliczce

Przewiń do góry