Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

W miniony czwartek 12 maja 2022r. blisko 90. osobowa grupa seniorów na czele z Panią Wójt – Renatą Gawlik oraz Panią Dyrektor CK – Małgorzatą Kaletą wyruszyła do Goczałkowic – Zdroju, aby odwiedzić słynne Ogrody Kapias. Pani Wójt witając Naszych Seniorów nie kryła radości ze wspólnego wyjazdu i niezwłocznie zaproponowała kolejny cel podróży.

Podczas wyjazdu do miejsca docelowego, Seniorom zostały przekazane niezbędne informacje oraz plany Ogrodów, które istotnie ułatwiły przemieszczanie się po całym terenie. Dzięki zwiedzaniu Ogrodów mogliśmy przenieść się w każdy zakątek świata i choć na chwilę poczuć się jak w dalekiej podróży.

Warto wspomnieć o pogodzie – lepszej nie mogliśmy sobie wymarzyć! Mimo, iż miesiąc maj to pogoda bez dwóch zdań letnia! Słońce oraz lekki wiatr towarzyszyły Nam przez cały dzień i nie ustępowały na krok.

Podczas powrotu odrobinę zboczyliśmy z kursu i wedle pilotażu Pani Wójt zatrzymaliśmy się nad Zaporą Jeziora Goczałkowickiego na krótki spacer, aby następnie wrócić do autokaru i udać się  w drogę powrotną.

logo CK.png

[Materiał Centrum Kultury Gminy Biskupice]

 

Przewiń do góry