Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Stowarzyszenie Metropolia Krakowska zostało partnerem Małopolskiego Festiwalu Innowacji i przygotowało spotkanie informacyjne dla firm i osób, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej, dotyczące środków na innowacje w ramach nowej perspektywy unijnej 21-27.

Już 23 czerwca 2022 r. o godzinie 10:00 zapraszamy wszystkich Tych, którzy mają pomysły na nowe, innowacyjne rozwiązania i poszukują możliwości ich sfinansowania z Funduszy Europejskich oraz te osoby, które dopiero poszukują swojej ścieżki rozwoju na drodze do innowacji.

To idealny moment, żeby poznać założenia nowych krajowych i regionalnych programów operacyjnych, których pierwsze konkursy planowane są już na przełomie III i IV kwartału tego roku. 

Podczas webinarium przedstawimy możliwości wsparcia innowacyjnych pomysłów z wykorzystaniem Funduszy Europejskich na lata 2021-2027.

Omówione zostaną zarówno:

  • krajowy program Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 21-27,
  • jak i środki na innowacje w ramach projektu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2021-2027.

Zaprezentowane zostanie również przydatne narzędzię i ścieżka wsparcia, z których można korzystać przy określaniu potrzeb, oczekiwań i potencjału innowacyjnego firmy, a także tworzenia innowacyjnego projektu, tj. projekt Innovation Coach.

W spotkaniu wezmą udział specjaliści Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Krakowie oraz Centrum Projektów Badawczych UE, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania uczestników.

Co zrobić, aby wziąć udział w wydarzeniu?

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który dostępny jest tutaj.

 

Czym jest Małopolski Festiwal Innowacji?

Małopolski Festiwal Innowacji to wyjątkowe święto innowacji i nowoczesnych technologii. Podczas tygodniowego wydarzenia uczestnicy rozmawiają o innowacjach, przedsiębiorczości, współpracy pomiędzy nauką i biznesem, poznają wynalazki i ludzi za nich odpowiedzialnych, odwiedzają wyjątkowe miejsca, dowiadują się jak skomercjalizować swoje pomysły.

W tym roku MFI odbędzie się już po raz 12 w dniach 20-26 czerwca. "Innowacje w Małopolsce. Myślimy horyzontalnie"– to tytuł konferencji głównej 12. Małopolskiego Festiwalu Innowacji, która będzie emitowana online ze studia usytuowanego w krakowskim Muzeum Armii Krajowej.

Ze szczegółowym programem konferencji można zapoznać się w zakładce Program Małopolskiego Festiwalu Innowacji 2022 - Innowacyjna Małopolska.

Małopolski Festiwal Innowacji organizowany jest dzięki środkom z Unii Europejskiej w ramach projektu Innowacyjna Małopolska, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (poddziałanie 3.3.1 RPO WM 2014-202). To m.in. dzięki temu wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

Za koordynację i promocję Małopolskiego Festiwalu Innowacji odpowiada Województwo Małopolskie. Województwo jest także organizatorem konferencji głównej Festiwalu, spotkań z cyklu „Przy kawie o innowacjach” oraz strefy małopolskich wynalazków.

 

Grafika_do_artykulu.png


Przewiń do góry