Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

24 czerwca uczniowie oficjalne zakończyli rok szkolny i powitali wakacje. Cieszą się uczniowie i nauczyciele, bo jak podkreślają ten rok nie należał do najłatwiejszych. Ze względu na COVID -19 część nauki odbywała się jeszcze w sposób zdalny. Teraz wszystkich czeka dwumiesięczna przerwa i zasłużony odpoczynek.

Oficjalne zakończenia roku szkolnego miały miejsce we wszystkich szkołach gminy Biskupice. Rozdanie świadectw poprzedziły apele i występy, na których obecna była cała społeczność szkolna.

Na uroczystości zorganizowanej w Szkole Podstawowej w Tomaszkowicach zaproszona została Pani Wójt Gminy Biskupice – Renata Gawlik wraz z kierownikiem GZOS – Agnieszką Fliśnik.

Pani Wójt złożyła uczniom i nauczycielom najlepsze życzenia.” Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty, Drodzy Rodzice i Uczniowie! Z okazji zakończenia roku szkolnego 2021/2022  składam serdeczne podziękowania za Wasze całoroczne zaangażowanie i wysiłek.  Dziękuje za współpracę i wyrozumiałość w czasach zdalnej nauki.  Życzę wszystkim wesołych, słonecznych i bezpiecznych wakacji.”

Przewiń do góry