Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Przewodnicząca Rady Gminy - Kinga Dąbrowska

Wiceprzewodniczący Rady Gminy - Mariusz Pazdan

Przewodnicząca/Wiceprzewodniczący  Rady Gminy Biskupice przyjmują  zainteresowanych w sprawie skarg i wniosków,
w każdy poniedziałek w godzinach 16:00 - 17:00 w auli Urzędu Gminy Biskupice.

 

Rada Gminy Biskupice kadencji 2024-2029

Dąbrowska Kinga - Biskupice  /Przewodnicząca Rady Gminy Biskupice/
Grochot Krzysztof - Biskupice 
Pazdan Mariusz  - Bodzanów  /Wiceprzewodniczący Rady Gminy Biskupice/
Janus Łukasz - Bodzanów
Nowak Danuta - Jawczyce 
Misiek Marcin - Łazany
Kasina Andrzej - Przebieczany
Tańcula Edyta - Przebieczany            
Twarowski Andrzej - Sławkowice
Masior Dominika - Sułów
Ciężarek - Juszczyk Magdalena - Szczygłów 
Nawrot Mariusz - Tomaszkowice                    
Ładyga Dorota - Trąbki 
Kurzawa Ewa - Zborówek - Darczyce
Siuda Krystyna - Zabłocie

 

 

Komisje stałe kadencji 2024-2029

 

KOMISJA BUDŻETU I GOSPODARKI  KOMUNALNEJ

1. Krystyna Siuda - Przewodnicząca
2. Krzysztof Grochot – Zastępca Przewodniczącego
3. Ewa Kurzawa
4. Dominika Masior
5. Mariusz Pazdan


KOMISJA DROGOWNICTWA I INWESTYCJI

1. Magdalena Ciężarek-Juszczyk - Przewodnicząca
2. Mariusz Nawrot – Zastępca Przewodniczącego
3. Kinga Dąbrowska
4. Krystyna Siuda
5. Łukasz Janus



KOMISJA REWIZYJNA

1. Dominika Masior - Przewodnicząca
2. Magdalena Ciężarek – Juszczyk– Zastępca Przewodniczącego
3. Marcin Misiek
4. Andrzej Twarowski
5. Krzysztof Grochot


KOMISJA ZDROWIA I POMOCY SPOŁECZNEJ

1. Dorota Ładyga  - Przewodnicząca
2. Danuta Nowak – Zastępca Przewodniczącego
3. Ewa Kurzawa
4. Magdalena Ciężarek - Juszczyk
5. Marcin Misiek


KOMISJA OŚWIATY, KULTURY I KULTURY FIZYCZNEJ

1. Ewa Kurzawa - Przewodnicząca
2. Andrzej Twarowski – Zastępca Przewodniczącego
3. Dominika Masior
4. Edyta Tańcula
5. Mariusz Pazdan



KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

1. Łukasz Janus - Przewodniczący
2. Mariusz Nawrot – Zastępca Przewodniczącego
3. Danuta Nowak
4. Andrzej Kasina
5. Dorota Ładyga

 

KOMISJA SKARG, WNIOSKÓW I PETYCJI

1. Krystyna Siuda - Przewodnicząca
2. Mariusz Nawrot– Zastępca Przewodniczącego
3. Krzysztof Grochot - Sekretarz
4. Andrzej Kasina
5. Edyta Tańcula

 


 

Przewiń do góry