Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

We wtorek, 19 lipca w Tomaszkowicach odbyło się podsumowanie projektu pn.  „Wokół Beskidu Śląskiego”, jaki realizowany był  przez Stowarzyszenie Przyjaciół Środowiskowego Domu Samopomocy JESTEŚMY.

W spotkaniu udział wzięli zaproszeni goście Wójt Gminy Biskupice – Renata Gawlik, Wicestarosta Wielicki – Henryk Gawor a także pracownicy i uczestnicy z Środowiskowego Domu Samopomocy w Tomaszkowicach. Zebranym zaprezentowano bogatą prezentację multimedialną  z realizacji przedsięwzięcia. Projekt pn. „Wokół Beskidu Śląskiego” przewidywał trzydniowa wycieczkę, która  odbyła w dniach 20 – 23 czerwca 2022 roku.

Zadanie skierowane było do 40 mieszkańców powiatu wielickiego a miało na celu propagowanie aktywnego wypoczynku wśród osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Udział uczestników w trzydniowym pobycie przyczynił się do wzmocnienia udziału osób niepełnosprawnych w turystyce i aktywnym wypoczynku. Uczestnicy wycieczki odwiedzili min.górę Żar,  Zamek Prezydencki w Wiśle, Sanktuarium „Na Skałce” w Szczyrku, Chatę Kawuloka w Izdebnej, a także Centrum Koronki w Koniakowie.  Podopieczni z wielką radością i pasją opowiadali o miejscach, które udało się im zwiedzić.

Zadanie realizowane było przy wsparciu Gminy Biskupice a także Powiatu Wielickiego.

Serdecznie zapraszamy do galerii zdjęć z wyjazdu:

 

Galeria zdjęć ze spotkania podsumowującego

 

 

Relacja Środowiskowego Domu Samopomocy w Tomaszkowicach https://www.facebook.com/sdstomaszkowice

 

Przewiń do góry