Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Kolejny tydzień rozpoczęliśmy od zaprojektowania własnych: opasek do włosów – dziewczynki i eleganckich much – chłopcy. Przepiękny tiul dodał cudownego uroku wszystkim opaskom. Chłopcy natomiast wśród bogatego wyboru materiałów wytypowali swój ulubiony i uszyli prawie całkowicie własnoręcznie jedyne w swoim rodzaju muszki. Tego dnia również znowu upichciliśmy przepyszne smakołyki, którymi później zajadaliśmy się ze smakiem.

Wtorek to dzień bez dwóch zdań przeznaczony był dla miłośników dekoracji domowych. Wykonaliśmy kolorowe witraże oraz słomiane wieńce z dodatkami sznurków, kwiatów oraz drewna.

Nadeszła środa, a podczas niej w roli głównej LAWENDA! Przygotowaliśmy zapachowe lawendowe woreczki, które będą pachniały jeszcze bardzo długo! A tuż po poczynaniach z aromatycznymi kwiatami zabraliśmy się za zrobienie figurek z bardzo wytrzymałej modeliny FIMO, które w dalszej kolejności umieściliśmy w piekarniku, aby całkowicie wyschnęły i zachowały swój kształt. Ale to nie wszystko! Nasze figurki wykorzystaliśmy do ozdobienia ramek na zdjęcia.

Czwartek – jak wiadomo to dzień, w którym organizowane były WAKACYJNE PODRÓŻE Z CK. Tego dnia wybraliśmy się do krakowskiego ogrodu zoologicznego. Relacja dostępna tutaj: BLIŻEJ ZWIERZĄT CZYLI WYCIECZKA DO ZOO

Pragniemy serdecznie podziękować za pyszności i piękności dla naszych uczestników: mamie Olki i Madzi Stopka, Olafa Kupiec, Blani Markowiak i Anieli Białka oraz babci Majki i Karolinki Majewskiej!!!

Szczęśliwym przypadkiem Nasze CK organizuje również zajęcia w ostatni tydzień lipca w świetlicy w Łazanach oraz Szczygłowie. Więcej informacji: Ostatni tydzień lipca z CK

Materiał nadesłany przez Centrum Kultury Gminy Biskupice https://www.ckbiskupice.pl/events/efektywnie-w-lazanach/

Przewiń do góry