Strona Gminy Biskupice w serwisie Facebook

Piękna, słoneczna aura to czas, w którym nasze nastroje są świetne, a w konsekwencji mamy ochotę na więcej przygód. Postanowiliśmy, że kolejno przez 4 tygodnie w każdy czwartek wybierzemy się na Wakacyjne Podróże z CK.

Na początek wyruszyliśmy do największego Parku Trampolin w Krakowie czyli do GOJUMP’U I GOAIR. Odwiedziliśmy dwie fantastyczne strefy, w których szaleliśmy z całych sił. Relacja z tego wyjazdu dostępna tutaj: https://www.ckbiskupice.pl/events/szalenstwo-w-parku-trampolin/.

Druga podróż odbyła się w miejsce, w którym mogliśmy złapać trochę oddechu od panujących podczas tego lata upałów; tak oto znaleźliśmy się w kinie na premierze najnowszej części „Minionków”. Link do „Spotkania z filmem” na stronie CK: https://www.ckbiskupice.pl/events/spotkanie-z-filmem/.

Trzecia wycieczka, całodniowa wyprawa do Zatorlandu – Parku Dinozaurów, Mitologii i Owadów. Na początek trochę historii, ciekawostek i zwiedzania, aby naszą eskapadę zakończyć na szaleństwie w lunaparku. Więcej informacji: https://www.ckbiskupice.pl/events/zabawa-wsrod-dinozaurow/.

Niestety! Nadeszła pora na ostatnią wyprawę! Postanowiliśmy udać się tym razem do krakowskiego ogrodu zoologicznego, aby pobyć bliżej zwierząt i zaczerpnąć trochę wiedzy.  Zachęcamy do zapoznania się z relacją z tego dnia: https://www.ckbiskupice.pl/events/blizej-zwierzat-czyli-wycieczka-do-zoo/.

Dodatkowo zapraszamy do odwiedzania strony internetowej i portalu społecznościowego Centrum Kultury Gminy Biskupice, gdzie informacje na temat zajęć, wyjazdów, spotkań pojawiają się na bieżąco.

Strona internetowa CK: https://www.ckbiskupice.pl/

Portal społecznościowy CK: https://www.facebook.com/Centrum.Kultury.Gminy.Biskupice

Przewiń do góry